Çağrı Merkezi / 0 (850) 303 79 69

Bize Yazın / iletisim@poyrazwifi.com.tr

Hızlı Fatura Ödeme

Ağ Ürünleri Satışı

Anasayfa / Hizmetlerimiz / Ağ Ürünleri Satışı / Ağ Ürünleri Satışı
Sevdiklerinizle Paylaşın

    Poyraznetwork 2015 yılında Poyraz Ağ Ekipmanları Bilg.Elektronik Elek.Özel Eğt.San.ve Tic.Ltd Şti.ticari unvanıyla Kocaeli'de kurulmuştur.

    Kocaeli'den başlayıp tüm Türkiye'yi güvenli bir şekilde internete bağlamak ve dünyayla tanıştırmak amacıyla kurulan Poyraznetwork, bugün kurumsal ve bireysel hizmetleriyle sektörde öncü rol oynayan, müşterilerine bugünün ve geleceğin iletişim teknolojilerini sunan, profesyonel bir kuruluştur.

    Üstlendiği görevlerde farklılıklar yaratarak kalıcı eserler yaratma hedefi ile kalite ve uygulama süresi açısından üstün başarı ile yürüten bir işletme olma özelliğimizi korurken, çağdaş ve modern Türkiye için ülkemiz ekonomisine katkımızı sürekli olarak artırmaktayız.

      

    Poyraznetwork Mikrotik, Mimosa, Deltalink, Ignitenet, RF Elements firmalarının Türkiye'deki distribütörü olup Ubiquiti, TP-Link  markalarının da Türkiye pazarında ürün temini konusunda üstüne düşeni fazlasıyla yerine getirmektedir. Kablosuz internet firmalarının olmazlarından Mikrotik Lite 5 ürünü de en uygun fiyat avantajları ile temin edilmektedir.

    Poyraznetwork tüm İSS firmaları ve diğer kurumsal şirketler için fiyat politikaları ve kalite güvencesi ile piyasada rahatlamalarına vesile olmuştur. 

    Kurulduğu zamandan bugüne kadar tek hedefi olan kurumsal hizmetlerin eksiksiz,müşteri memnuniyetini kendine görev edinmiş ve gelecekte de kendini hep zirvede tutmak için kendini yenileyen dünya teknolojisini yakından takıp edip uygulayan yenilikçi bir firmadır.

    Uygun fiyat ve hizmet kalitesiyle kurumsal olarak ve birçok firmanın dikkatini çeken referanslarıyla adından sıkça söz ettiren güçlü ve dinamik kadrosuyla hayatınızı internet ortamında kolaylaştıran bir firmadır.

    Poyraz Network bir Poyraz WiFi kuruluşudur.

    http://www.poyraznetwork.com

 Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?
Copyright © 2024 Tüm Hakları Saklıdır.


Yükleniyor...