Çağrı Merkezi / 0 (850) 303 79 69

Bize Yazın / iletisim@poyrazwifi.com.tr

Hızlı Fatura Ödeme

Kısıtlama Süreci Hakkında

Anasayfa / Haber ve Duyurular / Kısıtlama Süreci Hakkında
Sevdiklerinizle Paylaşın

29 Nisan 2021 ve 17 Mayıs 2021 tarihleri arasında uygulanacak olan kısıtlama dolayısı ile başvuru ve ödeme işlemleri için ofislerimiz kapalı olacaktır. Bundan dolayı abonelerimiz mağdur olmaması için bazı tedbirler alınmıştır.

1- Bilindiği üzere ön ödemeli müşterilerimiz ödemelerini havale veya eft olarak banka hesap numaralarımıza yapabildiği gibi online işlemler uygulamamız üzerinden kredi kartı ile anlık olarak yapabilmektedir. Bu süreçte mağdur duruma düşmemek için şubeden ödeme yapmak isteyen abonelerimiz 29 Nisan Perşembe günü 18:00'a kadar paket ödemelerini yapabilirler.

2- Faturalı müşterilerimizin faturaları her ayın 1'inde oluşmaktadır. Müşterilerimiz ödemelerini kısıtlama süresi boyunca banka hesap numaralarımıza yapabildiği gibi online işlemler uygulamamız üzerinden kredi kartı ile anlık olarak yapabilirler. Bu süreçte faturaları daha oluşmamış faturalı abonelerimiz şubelerimizden ödeme yapmak isterse 29 Nisan Perşembe günü 18:00'a kadar fatura ödemelerini gerçekleştirebilirler.

3- Yeni abone olmak isteyen abonelerimiz bu süreç içerisinde online başvuru gerçekleştirebilirler. Bunun için poyrazwifi.com.tr internet sitemiz üzerinden seçecekleri tarife sayfasında bulunan "Hemen Başvur!" butonuna basarak başvuru işlemlerini başlatabilirler.

4- Kısıtlama süresince pazar günleri dahil çağrı merkezimiz 09:00-01:30 arasında hizmet vermeye devam edecektir. 01:30-09:00 saatleri arasında ise robot operatör ile taleplerini iletebilecekleri gibi online işlemler uygulamamız üzerinden taleplerini bizlere iletebilirler.

5- Pandemi süresi boyunca uygulamaya soktuğumuz 01:00-19:00 saatleri arasında tüm tarife hızlarını 17Mbps olarak kullanıma sunduğumuz uygulama bu süreçte de devam edecektir.

6- Kısıtlama süresi boyunca saha ekiplerimiz çalışmaya devam edecek ve  kurulum, taşıma, arıza çözüm hizmeti kesintisiz olarak sürdürülecektir.

Bilgilerinize sunar iyi günler dileriz.

 Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?
Copyright © 2024 Tüm Hakları Saklıdır.


Yükleniyor...