Çağrı Merkezi / 0 (850) 303 79 69

Bize Yazın / iletisim@poyrazwifi.com.tr

Hızlı Fatura Ödeme

Önemli Duyuru

Anasayfa / Haber ve Duyurular / Önemli Duyuru
Sevdiklerinizle Paylaşın

          Bilindiği üzere 27.05.2018 Pazar günü bölgemizde yaşanan olağanüstü hava muhalefeti nedeniyle yoğun yağış olmuş ve bir çok bölgeye yıldırım düşmüştür. 
          Yıldırım düşmesi ve ani elektrik kesintilerinden kaynaklı bir çok vericimiz de arıza yaşanmış hemen ardından ekiplerimiz gerekli çalışmayı başlatarak yenileme ve onarım işlemlerini 28.05.2018 Pazartesi tarihinde tamamlamıştır. İlgili tarihten itibaren tüm sistemlerimiz sorunsuz şekilde çalışmaya başlamıştır.
          Bu zamana kadar yapmış olduğumuz kontrollerde 500'ün üzerinde müşterimizin dış anten, kablo, modem yada adaptörlerin de ani elektrik kesintileri ve yıldırım düşmesi kaynaklı arıza oluştuğu gözlemlenmiştir. Bu olağan dışı durum karşısında ekip sayımızı 2 katına çıkartılmıştır. Arıza çözüm süremizi en kısa zamana indirgemek için elimizdeki tüm imkanlar seferber edilmiştir. İlgili arızadan dolayı yaşanan bu yoğunluğun en geç 5 iş günü içerisinde çözümlenmesini öngörüyoruz.
          Bu süreçte elimizde olmayan nedenlerden dolayı hizmet veremediğimiz siz değerli abonelerimizin bilgisine sunar iyi günler dileriz.

 Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?
Copyright © 2024 Tüm Hakları Saklıdır.


Yükleniyor...